Klimatizace Samsung

Společnost Samsung jako světový lídr v oblasti technologií používá neúprosně inovace a objevy, které neustále mění tvář elektroniky. Za posledních čtyřicet let prosazovali stejně průkopnické inovace pro péči o vzduch. Klimatizace Samsung jsou svým výkonem a technologií revolucí ve světě klimatizací.

Samsung vyrábí široké portfolio klimatizací pro různé typy okolního prostředí, bydlení či průmyslového ekosystému.

  • Obytné klimatizační jednotky (tzv RAC, používané pro běžné využití v bytech či rodinných domech)
  • Multisplit (FJM, používané taktéž pro běžné bydlení, ovšem doplněné venkovní jednotkou, která dokáže obhospodařit až 5 jednotek uvnitř rodinného domu)
  • Komerční klimatizace (CAC, které najdou své místo v kancelářích a veřejných prostorech, např. zasedacích místnostech)
  • Vnitřní kanálové klimatizace (VRF, tato řada umožňuje zajistit řešení klimatizace ve vysokých budovách, ale i menších kancelářích)
  • Ventilační systémy (hojně využívané pro velké komerční budovy a haly, kde zajistí bezproblémovou výměnu vzduchu)
  • Tepelná čerpadla (tzv Air to Water technologie, která zajistí využití tepla z okolního vzduchu k vytápění rodinného domu, či ohřevu vody

klimatizace Samsung​​


Klimatizace Samsung kontakt​​

Klimatizační jednotky Samsung RAC

Technologie Samsung Wind Free

Společnost Samsung je ráda průkopníkem na poli technologického pokroku. Žádnou vyjímkou není ani obor klimatizací a tepelných čerpadel. Právě proto přišel s technologickou novinkou, a to řadou Wind Free, která šetří životní prostředí a v neposlední řadě i vaše zdraví a komfort.

Celý systém je založený na 21 000 mikro otvorech v přední části, která jindy nepříjemný studený proud vzduchu "rozmělní" a tím zajistí kontrolovanou distribuci ochlazeného vzduchu rovnoměrně po místnosti. 

Další velkou výhodou je omezení tzv. Fluorovaných skleníkových plynů "F-gas", které mají limity stanovené Evropskými směrnicemi. Přispívá tedy nemalou měrou také k vašemu zdraví při pobytu v klimatizované místnosti.

Jak celá technologie funguje? To se dozvíte na následujícím videu:

Nové chladící jednotky R32

O celou záležitost s ohledem šetrnosti vůči životnímu prostředí se stará nově vyvinutá chladící jednotka R32. Ta snižuje radikálně dopad na životní prostředí díky omezení vlivu na globální oteplování. Oproti původní jednotce je R32 až trojnásobně šetrnější. I díky nulovému vlivu na ozonovou vrstvu a nadné recyklaci.

Proč jsou klimatizace Wind Free tak oblíbené a revoluční?

Rychlejší ochlazení

Vaše místnot bude ochlazena mnohem rychleji díky nové technologii Digital Inverter 8-Pole". Ta zajistí mnohem rychlejší start kompresoru a tím i rychlejšího dosažení maximální chladící rychlosti.

Perfektní tvar

Svými ladnými křivkami připomínajícími trojúhelníkový profil dokáží klimatizace Samsung velmi efektivně pracovat s okolním vzduchem. Pohltí více vzduchu, ale také ho dokáží více vypustit.

Větší chladící plocha

Díky možnosti správně nastavit úhel vypouštění vzduchu dokáže klimatizace Samsung perfektně pokrýt celu místnost téměř rovnoměrně a dostane teplý vzduch do každého rohu.

Mrazuodolnost

Odolnost venkovní jednotky vůču mrazu je jeden z rozhodujících faktorů, podle kterých vybíráme klimatizaci. Venkovní jednotky Samsung jsou schopné zajistit bezproblémový chod až při -25°C.

Rychlejší vyhřívání

Díky svému perfektnímu tvaru také bezproblémově vyhřeje každý kout místnosti. Oproti předchozím generacím je nyní ohřívání vzduchu až o 39% rychlejší.

klimatizační jednotka Samsung

Jak klimatizace Samsung čistí váš vzduch?

Stejnou měrou, jakou samsung klimatizace přispívají životnímu prostředí, tak se starají také o vaše zdraví. Díky moderním technologiím už dnes klimatizace dokáží okolní vzduch, který dýcháme, očistit od nebezpečných bakterií či prachu a spolehlivě desinfikovat.

Součástí klimatizací Samsung jsou filtry pro redukování prachu a bakteriálních částit. Samozřejmostí je i Ionizér, který se postará o viry a bakterie s až 99% úspěšností. Nejvíce může pomocí například alergikům, kteří vyžadují striktnější podmínky pro bezproblémový život.