Klimatizace Havířov

Klimatizace pro Havířov dodáváme již mnoho let. Máme zde i celou řadu spokojených klientů, kteří našich služeb již využili a při dalším řešení se rádi vracejí. Prodejem klimatizací to ale nekončí. Zajišťujeme odborné montáže, pravidelný servis klimatizací v záruce ale i po záruce. Můžete se o nás opřít v každé situaci. Celý proces realizace od A do Z projdeme s Vámi. Necháte starosti na nás. Přijedeme, zkontrolujeme a přeměříme prostory a navrhneme ideální řešení pro Vás byt, dům nebo firmu v Havířově. Poté společně najdeme nejvhodnější model klimatizace co se funkcí a designu týče a realizujeme montáž a předání přesně na míru Vašim časovým požadavkům. Ozvěte se nám a nechte to na nás.

Záruční i pozáruční servis

Garantujeme kvalitu námi dodávaných klimatizací. Ručíme i za profesionální přístup našeho týmu při montáži a proškolení zákazníků v používání.

nabídka klimatizací

klimatizace Samsung Havířov

PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS?

  • Jsme odborníky v oboru a již řadu let působíme na trhu s klimatizacemi a tepelnými čerpadly právě v Havířově a okolí
  • Nabízíme klimatizace a tepelná čerpadla pouze od kvalitních dodavatelů a renomovaných značek jako je DaikinSamsung, Panasonic, Toshiba, MDV, LG, Fujitsu a ACOND
  • Jsme levnější než konkurence a k tomu navíc Vám dodáme návrh a cenový rozpočet zcela zdarma
  • Pomůžeme Vám vyřídit dotaci na tepelná čerpadla, rekuperace a další, které Vám pak dodáme a nainstalujeme na klíč
  • Zajistíme vám bezproblémovou montáž a pravidelný servis Vaší klimatizace či tepelného čerpadla
  • Přizpůsobíme se Vašim potřebám při zachování maximální možné kvality

klimatizace toshiba havířov

 

Zákazník na prvním místě

Pozitivní ohlasy našich dosavadních zákazníků hovoří za vše. Provádíme naši práci profesionálně ve spojení s lidským přístupem. Klimatizaci Vám tak v Havířově zapojíme dle domluvy a s ohledem na Vaše časové možnosti.

recenze klimatizací