sinclair

Tepelná čerpadla Sinclair

V dnešní době se lidé stále více zaměřují na náklady spojené s vytápěním svých domovů a zároveň chtějí být ohleduplní k životnímu prostředí. Tradičně používané způsoby vytápění stojí stále více peněz a nejsou šetrné k životnímu prostředí.

Proto lidé hledají nové způsoby vytápění s vyšší účinností, menšími náklady a tzv. “zelenou” energií a nalézají naše systémy S-THERM+, S-THERM a ohřívače vody Sinclair.

Jsou to tepelná čerpadla vytvořená pro topení nebo chlazení v rodinných domech a pro ohřev teplé užitkové vody (TUV) s celoročním provozem. Využívají alternativní obnovitelné zdroje energie a tím šetří naši přírodu.

2. GENERACE TEPELNÝCH ČERPADEL SINCLAIR S-THERM+
Série S-THERM+ byla navržena speciálně pro chladné podnebí. Může pracovat při okolních teplotách až -20 °C. Základní filozofií této série je uspokojení všech požadavků na vytápění během mrazivé zimy a umožnění chlazení během parného léta a podzimu. 
S - THERM DC INVERTER DĚLENÁ TEPELNÁ ČERPADLA VZDUCH-VODA
Tepelná čerpadla série S-THERM využívají pokročilé technologie absorbce tepelné energie z okolního vzduchu a přeměňují ji na energii pro vytápění budov. Tato technologie nemusí být využita pouze pro vytápění budov, ale také pro ohřev TUV. 
S - THERM DC INVERTER MONOBLOKOVÁ ČERPADLA VZDUCH-VODA
Tepelná čerpadla S-THERM jsou jasnou volbou pro ty, kdo zatím nevlastní certifikát opravňující manipulaci s F-Plyny. Ekologicky šetrné chladivo R32 v kombinaci s Inverterovým kompresorem a EVI výměníkem navíc zajistí ekonomický a přírodu šetřící provoz.

VÝHODY TEPELNÉHO ČERPADLA Sinclair PROTI KOTLI NA UHLÍ

  • Je to pohodlné. Tepelné čerpadlo jednoduše ovládáte svým telefonem nebo přiloženým ovladačem.
  • Ohřev vody tepelnými čerpadly je rychlejší. Nemusíte čekat až se kotel roztopí, vodu máte k dispozici hned.
  • Žádná dřina. zapomeňte na skládání uhlí, úklid zaprášenáchz prostor, vynášení popela a další nepříjemné práce okolo kotle.
  • Odpadají potíže se zásobováním a odpady.
  • Pokud se chystáte v nejbližší době nemovitost prodat, tepelným čerpadlem zvýšíte kupní cenu.
  • Nižší náklady na vytápění, postupný jistý návrat investice.
  • Investice do zdravějšího prostředí pro Vás i Vaše děti.

aktuální nabídka tepelných čerpadel

Ceník tepelných čerpadel Sinclair.pdf (316kb)