Klimatizace Toshiba

V naší nabídce najdete prodej a samozřejmě montáž nejnovějších modelů značky Toshiba. V portfoliu tohoto výrobce najdete nejnovější technologie určené nejen pro běžné domácí využití, ale i plně profesionální řešení pro vaše firmy. Dlouholetá účast společnosti Toshiba mezi špičkou budí respekt a jejich klimatizace jsou poprávu velmi oblíbené. 

Klimatizace Toshiba

Toshiba RAS

Venkovní i vnitřní multisplitové jednotky určené pro široké spektrum zákazníků.

Toshiba ESTIA

Moderní tepelná čerpadla vzduch-voda. Nově řešená pomocí sloučené jednotky MONO.

Toshiba RAV

Firemní modelová řada určená pro chlazení a vytopení jedné místnosti.

Toshiba VRF

Firemní produkty řady VRF jsou určené primárně pro chlazení a vytápění více místností najednou.

Klimatizace Toshiba pro domácnost

Venkovní a vnitřní jednotky klimatizace pro domácnost jsou navržené pro maximální efektivitu při zachování komfortu a nerušeného klidu vašeho domova. NAbízíme hned několik řešení určených jak pro ochlazení jedné místnosti, tak pro ochlazení více místností najednou a nebo případné kombinace těchto situací, tzv. SPLIT a MULTISPLIT systémy.

DAISEiKAI 9 - R32

Prémiová splitová jednotka určená pro domácnosti s kladeným důrazem na design a funkčnost. Disponuje maximální energetickou účinností, dvěma tichými režimy venkovní jednotky a příjemným designem. Chladící i topný výkon až 4,50kW.

Klimatizace toshiba daiseikai 9 - R32

SUZUMI - R32/R410A

Sedmirychlostní klasická nástěnná klimatizace, ideální například do ložnice s vylepšeným vzduchovým filtrem, který zvládne zatočit s bakteriemi pomocí enzymů a extra tichým chodem. Maximální chladící výkon 7 kW a maximální topný výkon 8 kW.

Klimatizace Suzumi Plus R32/R410A

SEIYA - R32

Model SEIYA patří mezi kompaktní klimatizace z portfolia Toshiba. Je vybavena standartním vzduchovým filtrem a je vhodná jak pro single split, tak také pro multisplit pro 2-5 místností. Nechybí ani dálkové ovládání a podpora wifi. Chladící a topný výkon až 7 kW.

Klimatizace Seiya – R32

SHORAI PRemium - R32

Zástupce klasické základní modelové řady, který je určený pro chlazení jedné nebo dvou až pěti místností naráz ve spojení s venkovní jednotkou. Je vybavena moderním invertorem a nechybí zde možnost dálkového ovládání a wifi. Chladící a topný výkon maximálně 8 kW.

Klimatizace Shorai premium – R32

Máte zájem o řešení klimatizace pro domácnost? Poskytneme vám nabídku modelů, doporučíme vám ten pravý a vše samozřejmě namontujeme a předáme. Kontaktujte nás na telefonu 724 029 987

Klimatizace Toshiba pro firmy

Klimatizace pro firmy jsou rozděleny do dvou hlavních sekcí a to RAV a VRF. Liší se od sebe hlavně účelem, kdy RAV jsou určeny pro chlazení jedné místnosti a VRF jsou určené pro chlazení více místností najednou. Tomu je samozřejmě uzpůsobena i nabídka funkcí jednotlivých modelů.

RAV

  • Spolehlivost v trvalém provozu
  • Dlouhá životnost i při vysokém zatížení
  • Chladící výkon až 25 kW
  • V rozhlehlých místnostech možnost zapojit až 4 vnitřní jednotky stejného modelu

VRF

  • Řešení určené pro opravdu velké objekty, jako jsou kancelářské budovy, nákupní centra, hotely
  • Systém disponuje perfektní variabilitou
  • Možnost napojit do jednoho systému až 64 vnitřních jednotek = 64 místností
  • Maximální výkon systému je 168 kW
  • V jedné budově lze samozřejmě zapojit i více systémů

Klimatizace Toshiba

Máte zájem o řešení klimatizace pro Vaší firmu? Poskytneme vám nabídku modelů, doporučíme vám ten pravý a vše samozřejmě namontujeme a předáme. Kontaktujte nás na telefonu 724 029 987

Modelová řada Estia určená k vytápění

Tato řada je speciální nejen svou funkcí, ale i konstrukcí systému. Konkrétně spadá do kategorie vzduch-voda a celý systém se skládá ze dvou prvků. Hydroboxu a venkovní jednotky. K hydroboxu, který je umístěn uvnitř budovy je napojena celá tepelná síť od podlahového topení, radiátorů, ale i TUV. Nově je zde možnost využít také tzv. MONO jednotku, která má celý dvoudílný systém integrovaný do jednoho kompaktního řešení, na které celý topný oběh jednoduše napojíte.