Reference montáží klimatizací 2015

Pár ukázek z naší práce...

Klimatizace s tepelným čerpadlem Toshiba 2+1 do rodinného domu v Havířově

Realizace: prosinec 2015

Majitelé domu v Havířově se rozhodli si pořídit klimatizaci do svého domu. Oslovili nás. Přijeli jsme k nim do domu, změřili prostoty, probrali technické řešení a materiály, spočítali potřebné výkony klimatizace a vypracovali návrh řešení a velice přesnou cenovou nabídku klimatizace. Montáž klimatizace trvala jeden den. Majitelé jsou již spokojeni a mají příjemné klima uvnitř domu.

Klimatizace s tepelným čerpadlem do rodinného domu Vojkovice

Realizace: prosinec 2015

Klimatizace s tepelným čerpadlem SAMSUNG 3+1 s ovládáním přes mobilní aplikaci pomocí wifi

Realizace: prosinec 2015

Majitel se rozhodl v rámci rekonstrukce RD pořídit klimatizaci. Oslovil nás a my jsme mohli ještě před zateplením skrýt meděné potrubí a kabely právě pod izolaci, která v zápětí na zdi domu přijde nainstalovat. Tím ušetřil spoustu problémů a rozvody klimatizace byly pravě vedeny po venkovní zdi. Nyní má již pohodu v rekonstruovaném domě a zařízení klimatizace si může snadno ovládat přes mobilní telefon. Znamená to, že než přijede do domu již dříve přes mobil si klimatizaci nebo topení zapne, nastaví si teplotu a když dorazí domů, má již teplotu v místnostech, kterou požadoval. Tím šetří i nemalou část finančních prostředků za topení a za chlazení.

Klimatizace Samsung Triangle Design jsou velice pěkné a kvalitně zpracovány.

Klimatizace do skladu a kanceláří Třinec

Realizace: prosinec 2015

Klimatizace s tepelným čerpadlem Daikin do rodinného domu v Janovicích

Realizace: listopad 2015

Majitelé domu si chtěli pořídit klimatizaci do rodinného domu v Janovicích. Naše firma jim klimatizaci dodala a nainstalovala na klíč. Nyní mají po celý rok pohodu a jednoduše ovladačem si nastaví vnitřní teplotu podle své potřeby. Zařízení klimatizace s tepelným čerpadlem jim za velice nízké provozní náklady nachladí pokoje v domě nebo natopí na požadovanou teplotu.

5+1 klimatizace s tepelným čerpadlem do rodinného domu Kopřivnice

Realizace: říjen 2015

Zařízení multi-split klimtizace Toshiba RAS 5M34

Majitelé novostavby rodinného domu nás oslovili s přáním pořídit si klimatizaci. Kontaktovali nás včas. Ještě před omítkami jsme mohli veškeré měděné potrubí, kabely a odvody kondenzátu ukrýt. Do každého pokoje jsme pak nainstalovali jednu vnitřní jednotku a venkovní jednotku jsme umístili za dům tak aby nikoho nerušila. Venkovní jednotka se umístila na betonový základ vedle domu. Do podkroví se instalovaly kazetové klimatizace s čtyř-cestným výduchem. Do místnosti v přízemí byly osazeny nástěnné vnitřní jednotky.

Dodání a montáž klimatizace Fujitsu s tepelným čerpadlem vzduch/vzduch do rodinného domu v Ostravě

Realizace: srpen 2015

Venkovní jednotka byla dle přání zákazníka umístěna na balkon v 1 N.P. domu. Zákazník tak bude chladit přes horké letní dny podkroví RD a užívat si příjemného prostředí a zdravého klima s vyčištěným vzduchem v Ostravě. Na podzim a na jaře si přitopí a může tak zařízení využívat po celý rok. Výkon klimatizace má 3,5 kW a spotřeba je pouhých 0.90 kW za hodinu. A proto je tepelné čerpadlo vhodné pro jakékoliv prostory. Vždy šetří Vaše peníze a dává pohodu jak pro práci tak pro bydlení.

Klimatizace s tepelným čerpadlem do kanceláří v Rožnově pod Radhoštěm

Realizace: červen 2015

Prodej a instalace splitové klimatizace Midea 7 kW s tepelným čerpadlem do kanceláří v Rožnově pod Radhoštěm. Pracovníci ve firmě se již nemusí v létě potit, ale můžou v pohodlí a efektivně pracovat v dobrém prostředí kanceláře. Investice do klimatizace se vyplatí, jelikož produktivita práce poté stoupne.

Prodej a montáž klimatizace ACOND 3,5 kW do bytu v Havířově, Těrlicko

Realizace: červen 2015

Majitel chladí a topí jak v obývacím pokoji tak v kuchyni a jídelně.

Prodej a montáž klimatizace Fuji do prostoru restaurace a pivnice v Havířově

Realizace: květen 2015

Majitel chce chladit prostory salónku a druhou vnitřní nástěnnou jednotkou si chladí sklad s nápoji a pivem. Obě vnitřní jednotky jsou napojeny na jednu venkovní jednotku.

Prodej a instalace klimatizace FUJITSU do kanceláře a skladu v Ostravě Martinově

Realizace: duben 2015

Venkovní jednotka klimatizace se umístila na střechu haly.

Dodání a montáž split klimatizace s tepelným čerpadlem ACOND AR4 na klíč do rodinného domu v Bohumíně

Realizace: duben 2015

Ideální a levné řešení je montáž a propojení přes venkovní zeď domu. Jednoduché a levné je také řešení odpadu kondenzátu, který se svede ven k venkovní jednotce.

A mnoho dalších...