Reference zhotovených klimatizací v roce 2018

Prohlédněte si ukázky realizací klimatizací...

Klimatizace pro nehtové studio, Karviná

Klimatizace Daikin v bytovém domě, Těrlicko

Jedná se o splitovou klimatizaci Daikin, kterou jsme namontovali do bytového domu v Těrlicku. Venkovní jednotka se umístila na fasádu domu v 2. N.P. Vnitřní nástěnná jednotka bude vytvářet příjemné klima v obývacím pokoji a kuchyni, které se nachází pod střechou a bylo tam přes léto nepříjemné teplo. Majitelé tak budou mít tepelnou pohodu po celý rok. Díky nízké spotřebě elektrické energie se investice do zařízení klimatizace s tepelným čerpadlem vrací již za pár let. Tato klimatizace má výkon až 4 kW. Maximální příkon tedy spotřebu el. energie má pouze 1 kW.

Klimatizace LG se dvěmi vnitřními jednotkami do bytu, Třinec

Dodání a instalace klimatizace LG se dvěmi vnitřními jednotkami do bytu v Třinci. Zákazník tak bude mít příjemné klima ve svém bytě. Přes léto si přichladí a v zimě si přitopí za velice malé provozní náklady.

Dodávka a montáž setu nástěnné klimatizace Kaisai Eco do bytu v Rožnově pod Radhoštěm

Majitelé mají po starostech s přehřátým bytem a budou si užívat pohodu v příjemném prostředí a teplotě, která jim bude vyhovovat, jednoduše pomocí ovladače.

Dodání a montáž nástěnné klimatizace do mateřské školky ve Vratimově

Děti a paní učitelky už budou trávit čas ve školce v příjemně klimatizovaném prostředí.

Dodání a montáž klimatizace Daikin do rodinného domu v Ostravě

Pro propojení vnitřní a venkovní jednotky jsme použili starý nefunkční komín. Na komín jsme také nakotvili konzole a pověsili venkovní jednotku. Klimatizace tak bude v podkroví zajišťovat dobré klima a udržovat příjemnou teplotu.

Dodání a montáž klimatizace do rodinného domu

Provedli jsme další realizaci klimatizace do rodinného domu pro mladou rodinu s malým dítětem, kteří bydlí v podkroví. V horkých dnech chtějí mít pro sebe i pro malého příjemné klima v bytě a tepelnou pohodu.

Klimatizace Samsung Windfree, rodinný dům Třinec

Dodání klimatizace Samsung Windfree do zimní zahrady rodinného domu v Třinci.